Diskuse - odpověď na příspěvek

 Chytání pádů  Kuba -  Čt 1.1.70 1:00 )
 

S Erikem jsme se právě domluvili, že si vyzkoušíme technické lezení během chytání pádů. Jsou tam tři cesty ve stěně pod slaněním, které jsou na to připravené.

Plánujeme traverzy kyvadlem a v bočním tahu lana, fifikáčky do skob a háčky na poličky.

Tato část akce je jen pro pokročilé (kteří už mají dávno odchytáno, mají za sebou nějaké cvičné záchrany a hlavně praktické lezení na skalách, nejlépe i Robinovo/Gobovo trénování lanových technik v Hlubočepech).

Kdo se chce přidat, nezapomeňte helmu, prsák + sedák, případně vlastní vybavení na technické lezení, které si chcete vyzkoušet, mohou se hodit i lezecké rukavice proti odřeninám či popáleninám.Tři plus šest je:
:-) :D ;-) :P B) LOL :-( :-/ :yes: :no: :unsure: další...


Do titulku není možno vkládat žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com>zobrazene_jmeno</a>.

Při vkládání odkazů delších než 40 znaků budou tyto odkazy zkráceny. Před odesíláním příspěvku s dlouhými odkazy si zkontrolujte funkčnost v náhledu.


 Zpět na diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty