Diskuse - zobrazení vlákna

 Zpět na celou diskusi 
Smutek a stesk po oddíle  Feu   St, 9. říjen 2019 17:25 )Reagovat  

Ráda bych se někdy účastnila nějaké víkendové Humakce (jakože mi jde o ty společenské večery), ale pro velkochovy jako mám já, není skoro nic vhodného Tak jako Hrubice pod stan, ale s tou se vždycky šoupne, takže pak nemůžu, a Bořeň, to je tak všechno (navíc si nejsem jistá, jestli s tolika dětma nejsem na stan líná). Jak já bych jela do Mukařova... a ten už ani není, ani se tam rodiny nevejdou. Asi jste to na RS řešili, ale co zařadit něco společenského (snad ani lezecké to být nemusí), co by uspokojilo různé podmnožiny Humanity, jak známé vochlasty (Maťo, Víťa, Míra), tak i rodinky (vochlastové se často nacházejí i v této podmnožině)? Byl by zájem? Jak to kdyžtak uchopit? To snad pronajmout nějaký hotel, nebo já nevim

Re: Smutek a stesk po oddíle  Kuba   St, 9. říjen 2019 18:44 )Reagovat  
 

Stan nebo spací kombík se dá postavil u Děrolezcovy vodní jeskyně, která právě z tohoto důvodu nahradila Mukařov. Dětí a rodinek prostě přibylo.

RRe: Smutek a stesk po oddíle  Feu   St, 9. říjen 2019 20:06 )Reagovat  
 

No, obytnak uz nemame, a vetsina rodinek ho nema vubec. A koncem listopadu s miminama pod stan... jako ty deti by to asi zvladly, ale abych mohla pak jit do spolecnosti, musela bych tam dostat i Zdenka, a to mi vuci nemu prijde celkem nehezky. Tam nejaky rodinky takhle jezdi?

RRe: Smutek a stesk po oddíle  Feu   Čt, 10. říjen 2019 9:39 )Reagovat  
 

Co treba na vikend v zime pronajmout neco takovyho? Humanitni lyzovani (krome skialpu) jeste nemame... https://www.e-chalupy.cz/krkonose/chalupa-strazn.....i-9501.php

RRe: Smutek a stesk po oddíle  Lukas B   Čt, 10. říjen 2019 10:58 )Reagovat  
 

organizovávali jsme pencovku http://www.pencovka.cz/ na týden s parchanťaty od (téměř) nuly po mladší školní věk, my už jsme se organizace a účasti pustili, ale furt to jede, myslím že pionýr, beruška atd. táhnou káru dál (možná je to předchozí generace humanity než ta tvoje). tam je výhoda, že je to děsně daleko od civilizace (a děti nikdo nezajede a nikdo cizí tam nezavítá), a má to vlastní vlek s kotvičkama, vše rozumně nízkonákladové.

RRe: Smutek a stesk po oddíle  Kuba   Čt, 10. říjen 2019 16:36 )Reagovat  
 

Minulou zimu tam byl lyžovat na víkend oddíl našich kluků na naše doporučení, a taky jim to připadalo dobrý. Takový správně socialistický.

RRe: Smutek a stesk po oddíle  Kuba   Čt, 10. říjen 2019 16:38 )Reagovat  
 

S lyžováním je to potíž - rok předem jsme se domlouvaly rodinka Hoé s rodinkou Turek na týden někam do Alp, ale nakonec jsme jeli každý zvlášť hlavně kvůli různým školním prázdninám, dovoleným, uzávěrkám a daňovým přiznáním.

RRe: Smutek a stesk po oddíle  Feu   Čt, 10. říjen 2019 17:10 )Reagovat  
 

No problem je ten tyden, ne? Lidi si nebudou brat dovolenou... Mam prosta na mysli nejakej vikendovej Mukarov prenesenej do jinych prostor (popr.jinyho rocniho obdobi).
O tom doporuceni mluvis o ty, o ktery mluvi Lukas?

RRe: Smutek a stesk po oddíle  Kuba   Čt, 10. říjen 2019 16:40 )Reagovat  
 

Hehehe to patří mému nevlastnímu bratranci a možná tam pořád ještě správcuje moje nevlastní sestřenice s otcem jejích dětí.

Re: Smutek a stesk po oddíle  Gobo   Čt, 10. říjen 2019 9:39 )Reagovat  
 

Takze kam pojedem tenhle vikend rodinkarit?

RRe: Smutek a stesk po oddíle  Feu   Čt, 10. říjen 2019 17:13 )Reagovat  
 

Hele, skaly u me zabity. Mimina mi v aute rvou a nemam nervy jezdit dal nez do Prahy. Navic jsem tu psala hlavne o spolecenskejch vecerech - a kazdy vi, ze ty chodis spat v devet. A to je cas kdy ja douspim a muzu zacit krute parit (asi tak do 11)

RRe: Smutek a stesk po oddíle  Robin   Pá, 11. říjen 2019 12:06 )Reagovat  
 

Jsem pro každou špatnost, určitě bych se na nějakou takovou akci přidal s jedním až čtyřma dětma v závislosti na lichosti víkendu. Že při uspávání neusnu, ale nemůžu zaručit

 Zpět na celou diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty