Diskuse - odpověď na příspěvek

 První pomoc v neděli 3.3.  ( Bára -  Čt 1.1.70 1:00 )
 

Ahoj, ozývám se z humanitního záhrobí. Začaly mi poslední dva dny chodit zprávy, kde že je ta nedělní první pomoc. Omlouvám se, netušila jsem vůbec že to tu v kalendáři je (a že je ta informace trochu nekompletní). Jednalo se o kurz ZDrSEM Trial, který je výjimečný krom zážitkovosti (hromady nácviků a simulací, jako i jiné kurzy ZDrSEM) i cenou "za hubičku" za 200Kč. Proto taky byl kurz plně obsazen rychle. Tak se omlouvám, ale snad příští rok nebo na jiném kurzu ZDrSEM. Horolezci stejně patří na Horala! Jo,uznávám, cena je pak jinde, ale kvalita (délka a množství info, nácviků a simulací) také!Tož tak a sorry jestli jste počítali se zejtřkem, můžete jít místo toho léztPět plus jedna je:
:-) :D ;-) :P B) LOL :-( :-/ :yes: :no: :unsure: další...


Do titulku není možno vkládat žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com>zobrazene_jmeno</a>.

Při vkládání odkazů delších než 40 znaků budou tyto odkazy zkráceny. Před odesíláním příspěvku s dlouhými odkazy si zkontrolujte funkčnost v náhledu.


 Zpět na diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty