Návrhy na oddílovou schůzi H.O.Humanita

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Gobo

U Havranů kdysi dávno
1. U Havranů kdysi dávno

Sem můžete vkládat své návrhy. Prosím nemažte nebo nepozměňujte obsah ostatních návrhů! Návrhy číslujte číslicemi vzestupně za sebou aby bylo jasné kde jeden návrh končí a další začína.

Vkládám tedy dva návrhy, které se objevily v diskusi.
Pionýr

*****

1.

Návrh usnesení:
Rada starších má právo přijmout nového člena oddílu, za podmínek, které sama stanoví. O přijetí bude rozhodnuto prostou většinou hlasujících členů rady.

Důvodová zpráva:
Současné podmínky přijímání nových členů jsou poměrně tvrdé a nezohledňují situaci, kdy do oddílu projeví zájem vstoupit osoba, která je již aktivní lezcem a nepotřebuje procházet celým nováčkovským kurzem. Přijímání nových členů celou členskou schůzí je zbytečně nepružné a rada starších je dostatečně kompetentní, aby posoudila (nejen) lezecké kvality přijímaného a případně stanovila podmínky příjetí.

Do diskuse poslal komár

*****

2. Když už se tu rozjíždí návrhy na valnou hromadu, taky jeden přidám.
Myslím, že jsme docela velký a fajn oddíl :-) a že by nebylo špatné posílit naši sounáležitost existencí oddílového trička. Mám na mysli tričko s motivem oddílu, který by si mohl koupit každý člen. Pokud se domníváte, že to není úplně špatný nápad, dejte mi to nějak najevo a já do valné hromady zjistím, co by to stálo, jaká barva, potisk z líce, z rubu, atd. Samozřejmě může kdokoli udělat totéž. Stejně tak by bylo hezké, kdyby někdo přišel na hromadu s pěkným grafickým návrhem, protože pak aspoň bude z čeho vybírat.
Předpokládaná cena by podle mého nemusela přesáhnout 200 Kč.
Do diskuse poslal Hrb
**
Doplnuji kalkulaci od Hanky Loffelmannove (firma ML-Trade):

tmava tricka s kulatym vystrihem 150g
B+C starsi model 57,- Kc/ks
B+C novy model (Exact) 72,- Kc/ks
Nutno vzdy overit podle skladu. Tyto dva modely se lisi jen trochu jinym rantlem u krku.

Potisk 1 barva, 50 ks/100 ks:
a) do A6 vpredu + do A4 vzadu 37,- / 34,50
b) do A4 vpredu + do A4 vzadu 48,- / 45,-

K cene je nutno pripocist sito 300,-/motiv/barva, tzn. v tomto pripade 600,-- Kc (1 motiv vpredu, 1 motiv vzadu). Ceny jsou uvedeny bez DPH 19%. Takze kdyz to vsechno spocitame, ta nejdrazsi varianta by vychazela s DPH do 160,- Kc/kus, nejlevnejsi asi 116Kc/ks.

Radek
*****

Vytvořeno: Gobo 26.1.2005 08:04
Upraveno:Radek J. 27.1.2005 09:09další...