Humanita Diskuse

Starší zprávy nahoře. Nové nahoru

-100-80-60-40-20| Stránkování |

Zobrazeny příspěvky 43314 až 43333 z 43333. Vložit nový příspěvek

Reagovat
Re: vylepšený humweb

Díky, moc pěkný. Kluci z lezec.cz zezelenají závistí!

Reagovat
Prachovka 18.-24.9.

Ahoj, nechcete někdo příští týden na Prachov? Máme tam na týden pronajatou vilu Prachovku, hned vedle vstupu do skal. Nejbližší kruhy cca 4 minuty chůze. Cca 20 minut k Drážďanské věži. Dvě rodiny nám to zrušily, takže tam jsou volné pokoje. Možnost je taky třeba i jen na část týdne a je možné i stanovat na zahradě. Je to tam poměrně komfortní: kuchyň, internet (lze tam i pracovat, já minimálně část týdne budu muset), kuchyň, menší vinotéka, zahrada s ohništěm, grilem, pískovištěm, prolejzkou, trampolínou a volejbalovým hřištěm. Hned vedlejší barák je hotel Pod Šikmou věží, kde vaří a točí pivo. Jedem tam momentálně dvě rodiny: Já se Zulu a dětmi, LuckaT s Vaškem a dětmi, plus ZuzkaB s Maruškou na část týdne. Nemáme teda momentálně zrovna tahače, ale tak aspoň nás nikdo nebude cpát do sedm béček Když nic nevylezem, tak pojedem na výlet Termín je přesně 18.-24.9

Reagovat
Zimní Tatry - anketa o účasti

Ahoj, potřebuji do konce tohoto týdne zarezervovat ubytko na zimní Tatry. A protože chtějí zaslat zálohu za počet míst, tak bych chtěl zjistit zájem. Prosím, pište svá jména k tomuto příspěvku na humwebu či discordu. Díky Radim

Reagovat
Re: Zimní Tatry - anketa o účasti

Hlásím naši dvojici: Kuba + Hanka

(P.S. rádi vezmeme do trojky někoho, kdo chce lézt lehké cesty do 3 UIAA a není moc rychlý, případně chodí na lyžích nebo sněžnicích k nástupům).

Reagovat
Humáč 2023 (HBC)

Zdar, letos opět tradiční termín Humáče, tj. první sobota v prosinci, se kříží se Sherpafestem. Nemám problém připravit závody i na neděli. Na discordu jsem proto v sekci Akce, vlákno Humáč 2023, připravil anketu. Hlasujme tedy na discordu ohledně termínu Humáče, a to do konce týdne, poté to rozseknu.

Reagovat
Re: Humáč 2023 (HBC)

Hlasuju pro neděli, kdyby to náhodou někdo zaznamenával i tady.

Reagovat
Re: Humáč 2023 (HBC)

Tak dle ankety to uspořádám letos v neděli 3. 12.

Reagovat
Chytání pádů

Ahoj, doplnila jsem informace k víkendovému chytání pádů, přečtěte si to prosím, pozorně celé. V případě dotazů pište. Akce se koná i v nepříznivém počasí. Vezměte si starší teplé a pokud možno nepromokavé oblečení na neděli. Pohybu nebude zas tolik.

Reagovat
Oddílové příspěvky

Ahoj, jen připomínám dnešní termín na placení příspěvků, info od Kláruše je v Aktualitách.

Reagovat
Zimní Tatry

Zimní Tatry! Blíží se ! Poprosím předpřihlášené, aby mi na účet uvedený u akce poslali zálohu za ubytování. Jestliže se chce ještě někdo na akci přihlásit, napište se na humweb, abych případně rozšířil rezervaci na boudě (pokud budou mít ještě volné místo). Radim

Reagovat
Někomu jsem odnesl ze Šárky expresku

Dlouhá, modrá, tuhá, dvě šroubovací karabiny, Petzl. Komu ji prosím mohu vrátit?

Reagovat
Re: Zimní Tatry

Rezervace byla rozšířena o pět míst, ale už je plno. Zbývají už jen dvě volná místa rezervovaná pro HP - dohlaste se! Poprosím nově registrovaný účastníky akce, aby mi poslali zálohu na ubytování. Podrobnosti v kalendáři na humwebu. Díky Ra

Reagovat
logo hlasování discord

Ahoj, občas někdo chodíval hlavně a jen na diskuzi, tak raději dám Jančin odkaz ještě sem https://humweb.cz/article_detail.php?idart=754 a chtěl bych se zeptat: Je ještě mezi členy Humanity někdo, kdo nemá / vůbec nechodí na Discord, nebo vám informování na humwebu a případná diskuse k věci / hlasování smajlíkama na Discordu stačí? Anketa nebyla po faceliftu webu zatím zprovozněna. A pokud někdo takový je, tak vězte, že jste mezi fakt posledními... Vítaní jsou i přátelé oddílu a bývalí členové.

Reagovat
Re: logo hlasování discord

já žádnej diskomfort nemám a taky prej už nejsem člen a jestli jsem považován za člena oddílu, to nějak netuším, protože jsem vždycky instruktoroval "tu máš konec lana a nezdržuj" a to prej už se nesmí.
ano, jsem digitálně negramotnej. taky nemám fejbůk, iksko, tiktok a vůbec.

ale vůbec si toho nevšímejte, když mi bylo asi patnáct a vylezli jsme s Hoe na smrtku, tak jsme radostí popsali půl stránky, a když jsem tam po roce vylezli znova, tak u našeho emocí plného nápisu byla čísi poznámka "šetřte místem kreténi". a od té doby jsou mé zápisy velmi lakonické a sovu jsem nikdy nekreslil.

Reagovat
Re: Re: logo hlasování discord

Lukysku, zaplať a členem budes

Reagovat
Re: Re: logo hlasování discord

Ale tak zas je vidět že s dobou kráčíš, víš že tviter už je dnes iksko To se psalo u vás na návsi na nástěnce?

Reagovat
Re: Re: logo hlasování discord

Blude, upřesním, my také žádnou sociální síť nevlastníme (můj návrh s vlastní instancí humhubu nevyšel). Nicméně Discord má i webové rozhraní, netřeba tlustého klienta a jediný discomfort je, že si tam musíš udělat registraci / login, tedy máš dvě jednu na humweb a druhou na discord a to je celé. Ale když budeš frflat jen na webu, tak to tam taky probublá, jen to nebublá směrem ven. A jak říká Kláruše, zaplať a budeš zas člen. K používání Humanitního Disortu ani to nemusíš. Na rozdíl od jiných sociálních sítí, tohle funguje čistě jako uzavřené diskusní fórum pro členy a přátele oddílu. Je to spíš o tom, že se asi nikomu nechtělo znovu objevovat ameriku, tak se použilo něco hotového a funkčního, než aby se tunila diskuze na humwebu. Úspěšně jsme tím skoro úplně zahubili nepřehledné diskuzní skupinky, které živelně vznikaly kolem humanity na messengeru.

Reagovat
Re: logo hlasování discord

vůbec tomu nerozumím a jsem, přiznávám, diluviál, ale všemi viditelnou věřejnou diskusi vnímám jako zatracený bonus.
hele, narovinu, to je proto, že na matlacím telefonu byla vždycky půlka diskuse tak jako uřízlá?

Reagovat
Re: Re: logo hlasování discord

Zdar Lukáši,

jako jeden z lidí co dělali facelift humwebu ti k diskuzi můžu říct, že opravdu není snadné zobrazovat na mobilu nějak rozumně vlákna. Taky není snadné diskuzi zabezpečit proti spamu, zejména má-li být veřejná. Taky není úplně snadné udělat, aby ti cinkla na mobilu notifikace. Nicméně pořád vnímám její přínos. Jen je nutné si uvědomit, že formát diskuze je spíš vhodný k delším, promyšlenějším příspěvkům a dlouhodobější archivaci než řekněme formát instant messagingu, který použiješ když chceš posílat krátké zprávy, dostat rychlou odezvu a ke zprávám se po použití už nehodláš nějak vracet.

K otázce členství jsou tady povolanější, já to vždycky vnímal tak, že řadovým členem je ten co má humanitní zkoušky a platí příspěvky. Je tady institut vyloučení člena, ale ten se pokud vím nepoužívá.

Tož tak.

Reagovat
Humáč

Zdravím závodníky, bouldery už se staví. Připomínám nutnost registrace v jejich systému, viz rozpis. Možno udělat i na místě, ale budou se tvořit fronty u PC. Kartičky s čipem vám tam půjčí, pokud nemáte.

A napište se k akci nebo se nahlaste přímo mně na mailbox.petr(zavináč) seznam.cz - zítra ráno potřebuji poslat seznam startujících.

Trofeje, ceny - nějaké budou, letos originální

Restaurace: bude od 14:00 zde - Dai Marinai - https://mapy.cz/zakladni?source=firm&id=13034237&x=14.3304430&y=50.0451084&z=17

Zobrazeny příspěvky 43314 až 43333 z 43333. Vložit nový příspěvek

-100-80-60-40-20| Stránkování |