Humanita Diskuse

Starší zprávy nahoře. Nové nahoru

-100-80-60-40-20| Stránkování |

Zobrazeny příspěvky 43326 až 43345 z 43345. Vložit nový příspěvek

Reagovat
logo hlasování discord

Ahoj, občas někdo chodíval hlavně a jen na diskuzi, tak raději dám Jančin odkaz ještě sem https://humweb.cz/article_detail.php?idart=754 a chtěl bych se zeptat: Je ještě mezi členy Humanity někdo, kdo nemá / vůbec nechodí na Discord, nebo vám informování na humwebu a případná diskuse k věci / hlasování smajlíkama na Discordu stačí? Anketa nebyla po faceliftu webu zatím zprovozněna. A pokud někdo takový je, tak vězte, že jste mezi fakt posledními... Vítaní jsou i přátelé oddílu a bývalí členové.

Reagovat
Re: logo hlasování discord

já žádnej diskomfort nemám a taky prej už nejsem člen a jestli jsem považován za člena oddílu, to nějak netuším, protože jsem vždycky instruktoroval "tu máš konec lana a nezdržuj" a to prej už se nesmí.
ano, jsem digitálně negramotnej. taky nemám fejbůk, iksko, tiktok a vůbec.

ale vůbec si toho nevšímejte, když mi bylo asi patnáct a vylezli jsme s Hoe na smrtku, tak jsme radostí popsali půl stránky, a když jsem tam po roce vylezli znova, tak u našeho emocí plného nápisu byla čísi poznámka "šetřte místem kreténi". a od té doby jsou mé zápisy velmi lakonické a sovu jsem nikdy nekreslil.

Reagovat
Re: Re: logo hlasování discord

Lukysku, zaplať a členem budes

Reagovat
Re: Re: logo hlasování discord

Ale tak zas je vidět že s dobou kráčíš, víš že tviter už je dnes iksko To se psalo u vás na návsi na nástěnce?

Reagovat
Re: Re: logo hlasování discord

Blude, upřesním, my také žádnou sociální síť nevlastníme (můj návrh s vlastní instancí humhubu nevyšel). Nicméně Discord má i webové rozhraní, netřeba tlustého klienta a jediný discomfort je, že si tam musíš udělat registraci / login, tedy máš dvě jednu na humweb a druhou na discord a to je celé. Ale když budeš frflat jen na webu, tak to tam taky probublá, jen to nebublá směrem ven. A jak říká Kláruše, zaplať a budeš zas člen. K používání Humanitního Disortu ani to nemusíš. Na rozdíl od jiných sociálních sítí, tohle funguje čistě jako uzavřené diskusní fórum pro členy a přátele oddílu. Je to spíš o tom, že se asi nikomu nechtělo znovu objevovat ameriku, tak se použilo něco hotového a funkčního, než aby se tunila diskuze na humwebu. Úspěšně jsme tím skoro úplně zahubili nepřehledné diskuzní skupinky, které živelně vznikaly kolem humanity na messengeru.

Reagovat
Re: logo hlasování discord

vůbec tomu nerozumím a jsem, přiznávám, diluviál, ale všemi viditelnou věřejnou diskusi vnímám jako zatracený bonus.
hele, narovinu, to je proto, že na matlacím telefonu byla vždycky půlka diskuse tak jako uřízlá?

Reagovat
Re: Re: logo hlasování discord

Zdar Lukáši,

jako jeden z lidí co dělali facelift humwebu ti k diskuzi můžu říct, že opravdu není snadné zobrazovat na mobilu nějak rozumně vlákna. Taky není snadné diskuzi zabezpečit proti spamu, zejména má-li být veřejná. Taky není úplně snadné udělat, aby ti cinkla na mobilu notifikace. Nicméně pořád vnímám její přínos. Jen je nutné si uvědomit, že formát diskuze je spíš vhodný k delším, promyšlenějším příspěvkům a dlouhodobější archivaci než řekněme formát instant messagingu, který použiješ když chceš posílat krátké zprávy, dostat rychlou odezvu a ke zprávám se po použití už nehodláš nějak vracet.

K otázce členství jsou tady povolanější, já to vždycky vnímal tak, že řadovým členem je ten co má humanitní zkoušky a platí příspěvky. Je tady institut vyloučení člena, ale ten se pokud vím nepoužívá.

Tož tak.

Reagovat
Humáč

Zdravím závodníky, bouldery už se staví. Připomínám nutnost registrace v jejich systému, viz rozpis. Možno udělat i na místě, ale budou se tvořit fronty u PC. Kartičky s čipem vám tam půjčí, pokud nemáte.

A napište se k akci nebo se nahlaste přímo mně na mailbox.petr(zavináč) seznam.cz - zítra ráno potřebuji poslat seznam startujících.

Trofeje, ceny - nějaké budou, letos originální

Restaurace: bude od 14:00 zde - Dai Marinai - https://mapy.cz/zakladni?source=firm&id=13034237&x=14.3304430&y=50.0451084&z=17

Reagovat

Zdravím všechny, jen jsem se chtěl optat, koná se příští týden to poslední slanění? Má cenu ladit nástroje a plnit termosky grogem? Funguje ještě hospoda u Grobiána? Budete tam vůbec někdo...?

Reagovat
Poslední slanění

Čau Hrbe, poslední slanění samozřejmě bude! Těšíme se na Tebe.

Letos je to poněkud zmatené, ale vzal jsem si to na důrazné doporučení Janči na starost právě dneska.

Reagovat
Poslední slanění

Půjdete s dětma? Zvažujeme cestu vlakem, do hospody a zpět.

Reagovat
Re: Poslední slanění

ano,planuju vzít děti 2+7

Reagovat
Re: Re: Poslední slanění

Do jeskyně nebo jen pod/nad? Zvažuji slanit s Danem (5).

Reagovat
Hrubice 2024

Ahoj všem, příští Hrubice se bude konat 17.-19.5., tak si to zapište do diářů

Reagovat
proběhl úklid v garáži

a dva dětské snoubordy za nějakopu víceméně symbolickou cenu (jánevim, šest stovek kus?), 1 ks 110 cm a 1 ks 128 cm. funkční, ježděné, udržované, ale nafrněnou jutuberku nebo sebevědomého frikulína na to ratolest v aspenu nesbalí.

Reagovat
ad víkend na ledech

kdo si bude chtít vykopat záhrab (a nevystoupit večer od auta a od hospody 400 výškových metrů), bude potřebovat kromě lopaty též krumpáč https://www.zbozi.cz/vyrobek/zbirovia-zb8010800/ .

Reagovat
ČHSky

Ahoj, tak průkazky ČHS by vám měli mířit na email v elektronické podobě. Až budu mít kartičky, přidám info, kde bude předávka....
Komu by nedorazila, ozvěte se přímo mně, budeme řešit.

Reagovat
zase bordel ze špajzu

tak jsem zase šmejdil ve skříni a našel jsem bordel, do kterého se mi už děti nevejdou a rád je za protihodnotu přenechám dalším krotitelům ratolestí:
1x sedák ocún webee kid, chci za něj 700 (velikost 5-12 let hubené dítě, tlouštík vytloustne dříve)
1x prsák ocún webee kid chest, chci za něj 350 (zase záleží jak je dítě statné, nejmenší prsák na trhu)
2x sedák dekáčský simond easy 3 junior, chci 550 za kus, velikost stejná jako ten ocůn, ale nejsou seřizovatelné nohavičky
1x skialpové vložky do vázání, pro délku skeletu cca 230-300mm, pomocí pilníku a pilky na železo lze případně zkrátit na libovolně miniaturní skelet (rozsah se tím sníží nenávratně). za to chci 800,- (stávalo to asi tři litry, já to trefil ve výprodeji asi za litr).
1x lyžařský bastl ušitý z popruhu, tj. fakticky jako sedák komplet rozebíratelný pomocí plastových batohových přezek (nandává se s lyžema na nohou, tahat dítě za pánev je mnohem lepší než za pas) a kšanda s plastovou karabinou a opaskem na přezku pro dospělce, na běžky/sjezdovky/skialpy na přípomoc do kopce/brzdění při sjezdu. za to nechci peníze, to si cením na pár piv při vhodné příležitosti.
731601711 nebo lukas(zavináč)bludsky.com

Reagovat
Re: zase bordel ze špajzu

Ty skialpové vložky by nejspíš ocenila Kláruše. Chtěla po mě půjčit ty co máme my, ale musel jsem ji zklamat, protože už jsou na dva roky zase na dalších dětských nohou.

Reagovat
Re: Re: zase bordel ze špajzu

OK, Kláruše je indián (má rezervaci)

Zobrazeny příspěvky 43326 až 43345 z 43345. Vložit nový příspěvek

-100-80-60-40-20| Stránkování |