Crack is back!

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: wigwam

Crack is back!
1. Crack is back!

Crack is back!

Humanito je to tady, zveme vás na jedinečnou sérii workshopů, kde budete mít příležitost zdokonalit se v jemném umění vtlačování různých částí těla do škvír všelijakých rozměrů (nejen) v kamenech. Někdy to bude dřít, jindy to bude klouzat a někdy se to nebude vejít. Postupně ale projdeme všechny základní velikosti (prstovky, žáby, pěsti, stack, turnovskou nohu, koleno) a tvary i pozice (malíkem dovnitř, palcem dovnitř, z boku, na sokola). A neopomeneme bezpečnost ani ochranu údů, protože nic neříká "zábavná víkendová aktivita" tak hlasitě jako kroucení se do divokých pozic a vzdychání únavou a vyčerpáním.

Ať už bušíte překližku na svěťácích, nebo už několikátým rokem jezdíte na ten váš vynýtovanej dvanáctkovej projekt "Ticho" v zapršené trolí jeskyni, máme pro vás tipy jak být všestranější, vidět madla tam kde dosud byly jen jemné trhlinky, založit tutovou nohu a došáhnout dál. Nyní si najdete lepší odpočinek a vydržíte déle ve (skoro) každém vašem projektu a vzdychat už budete jen uspokojením z perfektně založených končetin. A pokud to nováčkům nestačí, tak vylezení několika spár je nutná podmínka k absolvování horoškoly! Nebojte se, ať jste zkušení profíci nebo úplní začátečníci, bude dostatek příležitostí pro každého, aby se rovnocenně ztrapnil.

Navíc nebude jeden, nebudou dva ale budou rovnou tři workshopy. A pokud zavoláte ještě dnes a přihlásíte se na všechny tři workshopy dostanete jako bonus víkendový wellness v Jizerkách (masáž celého těla žulovými krystalky zaručena!). A to se vyplatí!

Neváhejte a posuňte vaši výkonnost!
Tom, Pavel, ChatGPT

Spárový workshop 1/4 - základní techniky (žába, sokolík, prstovka)
Spárový workshop 2/4 - dvojžába, pěst
Spárový workshop 3/4 - kombinace technik
Spárový workshop 4/4 - spáry venku

Vytvořeno: wigwam 19.2.2024 16:36