Humanita Diskuse

Starší zprávy nahoře. Nové nahoru

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100

Zobrazeny příspěvky 1786 až 1805 z 43356. Vložit nový příspěvek

Reagovat

jojo všichni se stydte, máte černý bod za neúčast.Hra byla velmi dobrá, až moc rychlá a nechci vidět, jak by to vypadalo, kdyby Vlasta mohl i hlavičkovat, asi by nás rozdrtil na cimpr campr.

Reagovat

priste vas prijdu rozdrtit!

Reagovat

sliby chyby

Reagovat

Taky se omlouvam za neucast, nejak sem vytuhnul...
Marenka ma bod za prijezdovou navstevu Alpihnusu. Dekuji.

Reagovat

Pozájezdové info: letos podruhé pod Glocknerem, letos podruhé pizděc, letos podruhé nezdolán.

Reagovat

V něděli 7. září budu u nás doma pořádat vyprávění o cestě do Maroka, kterou jsme podnikli s Redem, pokud byste měli zájem, rádi Vás uvítáme, podrobnosti jsou na webu.

Reagovat

Kuba: Jasna vec, bez maskota Sejka Zvonik proste nepusti a nepusti i kdybyste se cepinem rozkrajeli...

Reagovat

Bez maskota Sejka si totiž Kubo neuvážeš ani tkaničku...
Příště si neopomeň jednoho takového přibalit do chlebníku. Krmit ho stačí rýží a antimalariky, hlavně žádný vepřový.

Reagovat

Pozájezdové info: skupina potápěčů přežila ponory i na volné vodě a zvládla jak praktickou tak teoretickou část zkoušky, neomrzla a získala kvalifikaci potápěče s jednou hvězdou.

Reagovat

Pozájezdové info: svůj první životní triatlon v délce 1 km plavání, 41,5 km na kole terénem a 5 km běh jsem zvládnul za necelé 3 hodiny na hranici křečí v obou nohou. Je to celkem zážitek, doporučuji vyzkoušet.

Reagovat

Lucka: jeskynní víla má narozeniny, tak to gratuluji!

Reagovat

Klára: Už brázdíš severozápad ?!

Reagovat

1. Sestro, díky moc za páteční pochvalu.
2. Ovečku, tak jak je to s tím videem, už mi ty dvě giga na disku docela překážejí...

Reagovat

Oveček: děkuju!!!

Reagovat

Na Horydoly jsem dal Opravník Rybízových omylů. Kdybyste někdo chtěl něco dodat, tak je to na odkazu dole.

Reagovat

Vidím, že horolezectví už většinu oddílu omrzelo. Nechcete přesto někdo zítra na odpoledne vyrazit aspoň na Srbárnu nebo do Čepů? Můžu tak od 12-13 hod do večera.
a ještě reklama: Prodám permici na Brumlovku čítající ještě 6 vstupů. (Měl bych být půl roku mimo.) Šest vstupů stojí 6x70=420Kč. Zbavím se jí za cenu čtyř, tj. 280,- peněz.
Pro zájemce o lezbu či permici jsem spíš na mobu 777 893 403 než na netu.

Reagovat

..Tady cítím to pravé zoufalství virtuální internetizace, normálně by totiž člověk ještě dostal krásnou pusu!

Reagovat

Wlasta: je to tu v poslední době dost ostrý, pseudoněmci zmlkli, psát jen horolezotemata, tak se svěřím raději mejlu..

Reagovat

No jo, jsi fakt drsoň Kubo.Termín mediální saň se mi na tebe velmi zamlouvá )) Rybíz se svou reakcí vážně nezklamal....

Reagovat

No jo, jsi fakt drsoň Kubo.Termín mediální saň se mi na tebe velmi zamlouvá )) Rybíz se svou reakcí vážně nezklamal....

Zobrazeny příspěvky 1786 až 1805 z 43356. Vložit nový příspěvek

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100