Humanita Diskuse

Nové zprávy nahoře. Starší nahoru

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100

Zobrazeny příspěvky 24945 až 24964 z 43356. Vložit nový příspěvek

Reagovat
Re: Mezi ploty Odpověď pro: Zuzka - Mezi ploty (Po, 31. května 2010 20:22)

udáno

Reagovat
Mezi ploty

Kdo by chtěl zdarma 2 lístky na sobotu, ať se mi ozve a má je mít (já půjdu nakonec až v neděli, pač musím studovat). První ruka bere.

Reagovat
RRe: Kozelka - fotky Odpověď pro: Víťa - Re: Kozelka - fotky (Po, 31. května 2010 11:27)

Pěkný fotky

Reagovat
Odpověď pro: Jani - (Po, 31. května 2010 12:54)

Zitra se mi to nehodi, ale pristi tyden muzem neco dat...

Reagovat
Ziju stejne jako ty

Ahoj, mozna to sem Kuba T. uz psal...

Honza Riha shani lidi, ktere by pomohli s jistenim handikepovanych lidi/deti tento patek a sobotu (cca pa 13-20, so 11-20). Je to v Centralnim parku na Pankraci, pry nekde u Kafe na pul cesty, viz www.zijustejnejakoty. Kdyby se Vam tedy nekomu chtelo, urcite budou radi. Kontakt na Honzu je na www.honza-riha.info.

Reagovat
Odpověď pro: Lucka L. - (Ne, 30. května 2010 15:11)

To jsem ráda, že se ti to tak líbilo! Já pro změnu zdravím z idylky u Lago di Garda. Někdo lezení zítra? Nago, Colodri? Btw. Měli bychom tu oddílovou chatu koupit tady! Mějte se, musím se jít přimáznout opalovacím krémem

Reagovat
Re: Kozelka - fotky Odpověď pro: Kuba - Kozelka - fotky (Ne, 30. května 2010 23:27)

tak tady jsou taky nějaké:
http://picasaweb.google.com/spousta.fotek/Kozelka?authkey=Gv1sRgCPXvzt7Up7WKwgE#

Reagovat

Zitra nekdo na lezeni? Asi stena.

Reagovat
Odpověď pro: Víťa - (Ne, 30. května 2010 21:13)

Správně! A nezapomeňte na pískařské filmové překvapení!!

Reagovat
Kozelka - fotky

Pár fotek z Kozelky v původním rozlišení jsem dal na oddílové FTP. Kdybyste někdo měl další, tak je k tomu přidejte, ať se můžeme pokochat i my ostatní

Reagovat
Odpověď pro: Lucka L. - (Ne, 30. května 2010 15:11)

Ahojky, co třeba lezení příští pátek, nebo neděli?

Reagovat
Re: Ročenka 2009 Odpověď pro: Pól - Ročenka 2009 (Ne, 30. května 2010 18:51)

těžko říct, ne dřív než po zkouškách a po Tatrách

Reagovat
Odpověď pro: Lucka L. - (Ne, 30. května 2010 15:11)

Tak to to zkus třeba rovnou v Joskově domovině, na Hrubici Přespříští víkend tam máme mít nějaký pískařský mejdlo...

Reagovat
Ročenka 2009

Bude nebo nebude?

Reagovat

Čau, zdravím z plažové idylky ve Španělsku, kde jsem během prvního dnme přečetla Kamaráda ze skal, ohromně jsem se pobavila (a pochopila, o čem jsou písky.Takže - Aldo a Waldo - kdo jste si chtěl tu super propagandistickou knížku z 50tých let přečíst, ozvěte se, ve středu se vracím, takže ráda předám.
Jinak mám pocit, že se tu už nějak moc poflakuju, takže příští týden a víkend jsem určitě pro nějaký skály, neplánujete někdo něco? /musím dohnat ty své resty.. Taky bych se chtěla naučit zakládat uzlíky tak pevné, jako to dělal Joska Smítka..

Reagovat
RRe: Nejen lezení.. pojďte pobíhat s mapou do Pro Odpověď pro: Jeník - RRe: Nejen lezení.. pojďte pobíhat s mapou do Prok (Pá, 28. května 2010 18:05)

Kachna to není..znám kamarády organizátorek (takže zaručeně ). Ne , fakt to neni kachna.
Jsem ráda, že jsem přilákala účastníky, ale zjistila jsem nakonec, že se mi ten termín vůbec nehodí, takže nepůjdu:(
Ale kdybych šla, tak ve skupině E. To P (údajně pro chytrý Přírodovědce) prý asi bude přece jen celkem náročný.
Tak snad na viděnou někdy ve středu na Žaketu

Reagovat
Slevička

Nechci dělat reklamu, ale na Smíchově je ted v krame sleva 25% a každé pondělí dokonce 30%. Na všechno, co tam je. Akce trvá do 10.6. Tak jestli potřebujete něco z lezeckých věcí, zastavte se.

Reagovat
Život to je Adršpach

Moc pěkný článek Alešáku. Ostatní viz odkaz http://www.horyinfo.cz/view.php?cisloclanku=2010050025

Reagovat
Lezeni zitra

Spolulezec na zitra? Roviste, Kozelka...jednodenni vylet...odjezd v 9 ze smichace...

Reagovat
RRe: Nejen lezení.. pojďte pobíhat s mapou do Prok Odpověď pro: Jeník - Re: Nejen lezení.. pojďte pobíhat s mapou do Proko (Pá, 28. května 2010 17:53)

No takže jdeme určitě. Ještě mě také trochu překvapuje, že tam není délka. Přemýšlíme, že bychom byli ve skupině E. Kde budeš ty? Jde ještě někdo další?

Zobrazeny příspěvky 24945 až 24964 z 43356. Vložit nový příspěvek

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100