Jen seriozní zájemci. Je mi jedno, jestli boulder, nebo stěna, případně kluk či holka. Beru vše. Okolo šesté hodiny.
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 20387 až 20406 z 43356. Vložit nový příspěvek
Ja jdu s velkou skupinou znalcu v sobotu od 17:30 na Sandokana s naslednou debatou s misterem Kabirem Bedym!
Taky by mě vaše téma zajímalo, můžete mi prosím kopie vaší korespondence na tohle téma přeposílat i na můj mail?
Díky!!
To se fakt nenajde nikdo, kdo by si jel od ct rano na par dni zalezt? Ma byt hezky, idealne Adr ci Sasko..
Evušo! Střílíš do vlastních řad! Znamená to snad něco?
myslíš jako, že sere do vlastního hnízda?
Sháním pár lidí, kteří nemají tuto sobotu kolem 11 dopoledne co na práci. Ano, jak titulek napovídá, hledám komparzisty. Všehovšudy asi 5 lidí. Žádné požadavky nemáme, komparz bude v hospodě pít pivo. Nebo kafe. Nebo cokoli na co bude mít chuť - tedy velmi snadná práce (taky naprosto neplacená ). Jestli někdo z vás usoudí, že by nám chtěl pomoci, nechť mě prosím kontaktuje (potřebuji vědět s jistotou, kolik těch chlastajících nakonec budem mít k dispozici...) Tak koho zajímá veletajuplný projekt? Nebo spíš, kdo je ochoten pomoci...?
Posledni nabidka: v patek rano frcime autem lezt, ja, Hrb a Barbucha, hledame ctvrteho. Nejspise Sasko, tam je vam to krasny
A jsi clovek v tisni?
jsem kazdopadne v tisni. O cloveku nic nevim.
Jede nekdo nekam normalne v patek odpoledne nebo v sobotu rano?
Jaj, tak to nic. Ja jen, ze se "mi" tedy podarilo behem jednoho dne obdrzet nabidku do dvou komparzu. Coz mi zvysilo dosavadni rekord asi tak o dva. Odhadem plus minus.
Ahoj, nejel by nekdo zitra odpo ci vecer lezt na pisek? Cil dle pocasi, klido Adr, Teplice, labak.. Mohu se vratit ve ctvrtek poozde vecer ci v patek kolem poledne.
Jsem zvědav, kolik se dostaví nováčků, když po kliknutí na akci "nábor" místo kýžených informací vyskočí antivir s hláškou "virus found" a informace nikde!
Nebylo by od věci přesunout stránky na nějaký zabezpečený server, doména druhého stupně + webhosting dnes stojí pár stovek ročně, takže by to oddílovou pokladnu moc nezatížilo. Mít neustále zavirované stránky je trapas.
Presunes to tam?
Ahoj,
nevite nekdo prosim, od kolika hodin bude letos posilovna a sauna ? Zase od 20:00, nebo se to presunulo ?
To je prace na hodinu, ne?
Pokud tu není někdo fundovanější, kdo by byl ochoten, páč já se v tom nevyznám, tak se toho klidně ujmu. Už mě to sere.
Nevím jak dalece se v tomto případě doména humanita.n.cz váže na server, s arachne.cz mam dost mizerné zkušenosti. Pokud by bylo třeba změnit adresu, stačí si vybrat. Volné domény jsou například:
humanita.info
humanita.biz
humanita.mobi
humanita.name
humanita.ru
humanita.us
humanita.jp
humanita.as (Americká Samoa)
humanita.hu (to je skoro ho)
humanita.cc (Kokosové ostrovy)
trochu originálnější by byla
lezba.org
maglajz.com, maglajz.eu
zprasil.jsem.to (ta je ale hodně drahá, cca 3900Kč)
nebo Maďarská specialita www.humanita.ho.co.hu
Tak co, která se vám líbí?
taky je volná doména humweb.cz
Chtělo by to konzultovat s Jindrou. Myslím, že stránky přesouval (nebo se k tomu chystal) z nějakého neoficiálního a zadáčo serveru arachne na oficiální, placenej a opečovávanej server té stejné firmy. Nevím, jestli ten přesun už proběhl a jestli to mělo kýžený efekt.
Zobrazeny příspěvky 20387 až 20406 z 43356. Vložit nový příspěvek