podle tabulky je to perfektní. prvovýstupy na sněžku povoleny a lezení bez omezení. jupíííí
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 21688 až 21707 z 43356. Vložit nový příspěvek
Ahoj,
nemel byste nekdo nahodou doma hlavni nosniky z rozbiteho vazani silvretta 400 velikost L? Mam silvrettu 400 v dobrem stavu, ale je to velikost XL a potreboval bych si vymenit ty nosniky za kratsi.
Dalsi skupina (zatim dvojice Wlasta+Radim) jede do Verdonu od 16.5. do 24.5. V aute jsou zatim dve volne mista, pokud by se chtel nekdo pridat.
Nezformovala by se další skupinka do Francie? Zkouším, zda by někdo nevyrazil, s pozdějším odjezdem (9/4 ráno) a třeba s návratem až po Velikonocích. Můžu nabídnout odvoz, znalost 3 lekcí francouzštiny a drcení kolem 5b.
Jestli v tom hraješ, tak jdu!
Verčo, a to bych možná i přišel. Chci vidět, jak dokážeš zároveň padat a učit prokluzy
no nevim, z tyhle tabulky to tak nevypada. http://skaly.horosvaz.cz/op/limity.asp neco mi unika?
Možná si nesledoval diskusi o zmiňovaném zrušení zákazu dostatečně pozorně (kdo by taky jo, když má Arco za barákem), ale ve výsledku se téměř všechny výjimky udělené ochranáři odkazují na pravidla platná v době jejich vyhlášení (tj. ta se zákazem), případně zmiňují zákaz používání magnesia přímo. Jediný případ, kde se bude moct mágovat v moderních cestách (vznik po roce 1980) od IXa výš je Levý a Pravý břeh Labáku mimo hranice NP Českosaské švýcarsko.
Také vás chci pozvat na představení Jekyll a Hyde, v divadle Disk 19.4., režie Zdeněk Jecelín, scénář Pavel a Zdeněk Jecelínovi. Vstupenky možno rezervovat na www.divadlodisk.cz - prý už je to hodně prodané, takže kdyžtak neváhat. Upoutávka na http://www.jihoceskedivadlo.cz/repertoar/porad.html?m=5&qid=250 Je prvotřídní béčkovej horor.
V pondělí na Julisce plánuju zájemcům ukázat popř. naučit chytání pádu s prokluzem. Kdo si chce zkusit, ať přijde. Předpokládá se, že si každý zkusí chytat i padat, aby pořád nepadal nějaký nebožák. Kdyby někoho zajímala moje motivace, je to proto, že se bojím velmi velmi lízt s někým, kdo mi neumí dát prokluz až okusíte ten rozdíl, pochopíte. Kdo se hlásí?
Teď už to tam je.
Nojo, schuzovat to by vam slo, ale kdyz jde o to privazat se k taktovce jako sufrazetka a mavat transparentem, to uz se vam nechce.
My ne, precti si zapis ze schuze Ale nemoh bys treba protlacit v Arcu jeho zakaz, by se to vyrovnalo?
Doplnil jsem počty nováčku.
dostal jsem tuto nabídka, nemám na ní žádní zájem ani více informací, ale kdyby se to někomu hodilo, tak předávám
-------------------------------
Omlouvám se za nevyžádané obchodní sdělení, ale třeba se to někomu může
hodit:
nabízím k pronájmu garsoniéru (1+kk, 28 m) v cihlovém domě na Břevnově, 4
stanice tramvají od metra. Je čerstvě rekonstruovaná, bez nábytku, jen s
kuchyňskou linkou, a je okamžitě k pronajmutí. Nájemné 10 tis. Kč + 1500
služby + energie. Pokud víte o někom, kdo by to využil, prosím o přeposlání.
Standa S.
gsm 603 460 334
Tak ja na chvili odjedu a vy tam mezitim nechate povolit mago v tisy, ostrove a na krizaku.
Taky jsem si ničeho nevšiml...
Já teda nevím, jak ostatní, ale já tam žádné změny nevidím. Že by se vymazaly při Robertově přenastavení editace?
Uz jsem tu editaci pro ostatni zrusil
Upravil jsem bod 1 a 5a zápisu ze schůze, myslím, že dost podstatně. Mrkněte na to ostatní kompetentní a pak si myslím, že by se editovatelnost článku mohla zrušit. To může leda autor, jestli se nepletu.
Zobrazeny příspěvky 21688 až 21707 z 43356. Vložit nový příspěvek