Rychlíkem v 18:05 je to ideální, tím bych jel také. Jinak nejraději bych si zalezl s někým ve Vrchlickém údolí, ale i se rád přidám na nějaké jiné lezení. Na kolo s sebou přibaluji vše co mám tj. 60m lano (nebo 2x60m 1/2), 6 exprsek, vklíněnce a nějaké smyce.
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 28605 až 28624 z 43356. Vložit nový příspěvek
Ahoj, co někdo na stěnu dneska odpoledne?čas je mi celkem jedno.
Pro tento vikend jsem smradlava veverka a pojedu na Tour de Quack nakonec autem. Zbyva misto pro tri osboty a mozna jedno kolo na strese (pokud najdu srouby od nosice kol). No a mam i celkem velky kufr, kdyby chtel nekdo z cyklistu vzit bagaz (ano treba i tu kytaru). Pripadne domlouvani prosim pres jabber,icq,skype,mobil nebo email, ne tady at tim neplevelime humchat. Napisu sem az bude auto plne. Zminenou bagaz mozno dorucit po domluve dnes a zitra pres den na Krizikovu do prace, nebo dnes a zitra vecer do Brevnova. No a jeste vic, nez spolujezdce shanim spolulezce, ktery by mel trpelivost na to, ze obcas poleze i Anetka, ktera mne ale neodjisti. Lano i dostatek matrose beru.
Já pravděpodobně část cesty pojedu na kole z Brandejsa, každopádně bych ale ráda někde nasedla na ten vlak vyjíždějící 17:05 (nejspíš v Nymburce). (Nebránila bych se ani dřívějšímu spoji, ale asi bych zbytečně sama stepovala před chalupou?)
Zuzko, jestli si nechceš v pátek odpoledne udělat výlet po kraji, tak to na těch 17:05 nehroť. Já stíhám až ten vlak 18:05, v Hoře budu za hodnu, za další hodinu na chalupě (možná trochu rychlejc, ale ne o moc).
Gobo mne ukecal, takze cestou na quaky budu nakupovat pivo. Asi v Kauflandu. Tak do clanku za svoje jmeno muzete napsat pocet a znacku piva, nejlepe vice znacek, od nejzadanejsi po tu co urcite mit budou. Vubec nevim co tam maji. Pripadne preferovanou formu (lahvac/petkac).
Co ohniště, máme si vzít špekáčky?
Ohniště máme, špekáčky s sebou!
ahoj, rada bych se pridala k nejake vlakove parte na tour de kvak... jede nejaka? v kolik? jak s lezenim, mate dvojice nebo se proste uvidi? pripadne shanim spolulezce a tazi se, zda bere lano a matros... diky
Čus, jestli se teda neuvidí, tak taky sháním spolulezce. Můj batoh pojede autem, takže lano i matroš beru, tak se můžeme domluvit. (Samozřejmě ke skále potom doufám v dělbu nákladu.) Někde snad mám i průvodce.
Zatím proti mému návrhu na odjezd cyklistické skupiny z Hlaváku v 18:05 nikdo neprotestoval. Tak s tím počítám. Z Prahy bychom měli jet čtyři, Zuzka pak přistoupí cestou. Sraz v 17:45 u pokladen?
cau. super... mne to nak uniklo. budu tam taktez
tak ja se k tobe rada pridam. matros bohuzel zustal ve druhem domove, takze spolulezec s vlastnim je pro me nezbytny. alespon na sobotu... mozna budu muset odjet vecer nebo rano v nedeli
V sobotu ráno máme 2-3 místa v autě na Roviště. Pokud má někdo také volno jen jeden den a nemůže na Tour de Quak, můžeme ho svézt, večer (ani pozdě, ani brzo) zpátky. Odjezd od smíchovského McDonalda v přijatelných 8 hod.
Jak to dopadlo s tim podlepovanim lezacek? Uz mate vsichni podlepeno, nebo by se nekdo nasel? Rad se k nekomu sve prihodim, nebo to tam klidne zas poslu (sberne misto Krizikova nebo predani pokud se potkame na Smichoffce, pripadne ted u Pionyra na chate). Jo a rad bych posilal do Restday. Nejak uz na mne taky udelali vetsi dojem, nez Saltic.
ja bych jedny na opravu mela...
Já podle toho, jestli to stihnu. Jestli ne, tak pojedu později a nebo kolmo rovnou z prahy, ale na to asi budu moc linej
Ahoj, kdo byste ještě neměl program na zítřek, tak jedem s Liborem na Sušky a máme v autě místo pro jednu dvojku, David
Vito pro ty co to nestihnou mam pripadne porad jeste 3 volna mista v aute
Mame v aute dve mista do Saska. V nedeli rano tam, jedno auto se vraci v nedeli vecer, druhe v utery vecer. Alesak. Tel. 608 973 460. na netu nebudu.
Zobrazeny příspěvky 28605 až 28624 z 43356. Vložit nový příspěvek