kupodivu se nekdo nasel
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 13922 až 13941 z 43357. Vložit nový příspěvek
Nebuď pesimista, má být hezky až do pátku a pak možnost přeháněk...
Je to démon! Jiným sotva vypršel termín na ukončení nováčkovského kurzu a on už instruktorem! Olé! Gratulujeme!
Tak smutná zpráva z mé strany, Lukasi. Místo brigády budu brigádničit na překladu třífázových asynchronních motorů... a Pio bude brigádničit na chalupě.
Susky, odjezd zitra v 15, navrat pozitri brzy rano.
Zn. lano mam.
Co bude s Ádrem, když bude pršet? Předpověď je neveselá...
ano, pro zapomnetlive: vyhrala zaba. Uprimne, je mi uplne fuk co budeme mit na trickach, jen se ptam, jsem totiz hrozne zvedavy a nedockavy.
Tim byla myslena zaba?
My jsme nic neulozili: Jani tlumocila jeho nabidku, ktera se nedala odmitnout.
Bude nějaké nové kolo výběru námětů? Dáme šanci novým nováčkům účastnit se také výběru triček, nebo platí už jednou vybraný obrázek?
Děkuji Pionýrovi za zápis z rady. Zápis je opravdu pěkný. Zejména se mi líbí, jak jste Alešákovi (který na radě nebyl) uložili vést 2x měsíčně posilování.
Jojo, jen Extremy neměly v mé velikosti :( Ale i tak jsem tam koupil jedny tvrdší mammuty - po slevě skvělých 880 kč.
Nezbývá mi nic jiného, než tuto zprávu potvrdit přímo od zdroje nejbližšího. Udělal.
... uvázal, spustil, vytáhnul, vylezl, oživil, založil, zajistil, ovázal, vysvětlil, navázal, slanil, odjistil... a celé to opakoval tak dlouho až mu to dali...
Dobře informovaný zdroj potvrdil, že opět sestoupí na úroveň plebejských lezců od kterých si nechá tykat... tak se těšte )
Světové agentury dnes oznámily, že skalní démon Píťa se po dlouhém, náročném, ba vyčerpávajícím kurzu ČHS stal Panem Instruktorem Jiřím Pitelkou. Budeme mu moct ještě tykat?
časově specifikovat: víkend. začátek ráno, konec večer. jedná se o přestěhování jedné domácnosti z braníka na chodov a druhé z dejvic do braníka. braník 2. patro bez výtahu, dejvice 2. patro bez výtahu, chodov 3. patro s výtahem, ale nebezbariérové (pár schodů tam je). doprava nábytku a krabic na přívěsném vozíku a snad i vypůjčenou dodávkou.
Lukýsku, musíš doufat, že bude ošklivo. Pak se zřejmě přihlásím. Jde o celý víkend? Nemohl bys to trošku časově specifikovat?
na víkend 16-17 září. jedná se o akci kulový blesk - nošení skříní a krabic do schodů a ze schodů. co za to? co sníte a vypijete!
no, budu mit cerstve o skoro pul litr krve min, tak to do kopce asi moc nepozenu :-D, proste turistika, nic pro prave drsnaky.
Jak podle tebe vypada extrem v Kerkonosich?
Leda mne napada, ze byste je bud presli za jeden den anebo sli dole bez
S brachou planujeme vylet do krkonos (od 5. do 7.9.), trocha turistiky (zadny extrem), planujeme vyrazit z vychodu na zapad a pak podle situace. Nechtel by se nekdo pridat? Pocasi ma byt hezke.
Zobrazeny příspěvky 13922 až 13941 z 43357. Vložit nový příspěvek