Neřeš podružnosti, mě by zajímalo, co je to za věž. Nemám bohužel po ruce průvodce. Mluví tam o 'jehle', ale jako Prachovská jehla to nevypadá. Ta vyhlídka, bude asi Vyhlídka míru.
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 29749 až 29768 z 43356. Vložit nový příspěvek
A taky tam povídaj o Homoli. To může být Hřensko ...
hmm, a nebo by to mohlo bejt v Srbsku...
Adr
17:30 STROMOVKA
50°6'17.487"N, 14°25'27.672"E
máme v dodávce volných 5 míst,vyrážíme v sobotu ránko a vracíme v neděli večír.pokud dá aláh,pojedeme na písky,bude li hůře pak na bořeŇ.pište mi na mob.728 933 570 a to do pátku,kdy ještě můžu naložit sedačky.
Tak ne, bude to waterline
V nedeli promenliva oblacnost v sobotu dest az odpoledne. Neco priprazskeho na sobotu? Roviste, Srbsko, Malesov, Susky, Rez... Auto muzu vzit.
No, třeba takový horolezec Uli Steck, by si moc přál mít fyzičku ultramaratonce a jako příprava na hory je to asi docela dobrý. Viz solo Kiliana Jorneta hřebenem Innominata na Blanka. http://www.ukclimbing.com/news/item.php?id=67482
Ve stredu rano jedem na dva dny na pisek, mame v aute 2 mista pro samostatnou fajn dvojku. Cil podle pocasi, bud C.Raj anebo Sasko.
Ve 13 v neděli bb?
ahojte, neplanujete nekdo pujcovat v dohledne dobe humanitni pulky (lana)? Jde o to, ze si je momentalne syslim ja. Akocli uz je nepotrebuju, mam je na smichoffe a nedari se mi dostat do telocvicny, abych je vratila. Ptam se tedy, jestli by se nekomu nehodilo vyzvednout si je na stene ... dik
Ale jinak hezky, pěkně, hustě a dobře, tam v Šamonicích! Gratulace.
Stěna zítra od 17h (Smíchoff, Ruzyně?).
tak už nesháním.
Teda, že by výstup roku i blbost roku v jednom dni? Jinak smekám a cítím se jako malý horolezče.
Zajde nekdo zitra rano na Smichoff? Pripadne bych jeste mohl dneska vecer.
To se nám to kupí! Kdo se v tomhle oddíle ještě podruhé nenarodil?
Hele, co má Lokomotiva Brno mimo jiné jako doporučené cesty pro nováčky
Gesausee
Planspitze Pichlweg 3+
Hochtor Rosskuppengrat 3+
Ahoj, nejak potrebuju nekam vypadnout, navic mam v praci moznost vzit si v listopadu 2 tydny neplaceneho volna, tak se ptam, zda by nekdo (kdo bude mit pocit, ze si aspon trochu sednem) nejel nekam na lezecky vylet. Idealne sportovni oblast, napada me treba neco ve Spanu, ci i Francie, letenku do Spana muzu sehnat zalevno i pro partaka. Vubec nevadi, pokud nelezeme stejnou obtiznost. Pokud nekdo mate zajem, dejte mi co nejdrive vedet na mail ci tel.
Zobrazeny příspěvky 29749 až 29768 z 43356. Vložit nový příspěvek