Krátký popis je na odkazu.
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 12304 až 12323 z 43358. Vložit nový příspěvek
Co jste to lezli? Vlastina jde komínem a z něho není pro normálního člověka úniku. Z plošiny nad ním je už vidět kruh a nad ním slaňák..
Asi na vodě.
Vysocina se zrovna moc nevyvedla, tak bych rad o vikendu alespon na jeden den na nejakou akci kde bude pritomen nekdo z instruktoru, abych mohl nalezt neco do novackajdy. O spolulezce ani tak nejde, toho si sehnat muzu, jen bych byl proste rad viden pri lezeni nejakych cest. Takze instruktori, kde se budete o vikendu pohybovat? dik.
My si vcera predevcirem hezky zalezli na Srbsku. Vcera to ale se mnou (a s kamaradem Jozkou a pripadnymi dalsimi pod skalou stojicimi) malem dopadlo tragicky. V trojce `Vlastina' na Vlastine stene (teda vlastne to nebylo v te ceste...) se na me uvolnily nejake kameny (ne zrovna male). Nalezl jsem kam jsem nalezat nemel... Diky Bohu, ze se nikomu nic nestalo (jen ja mam par sramu).
Diky Jozkovi, Hrbovi a Bossovi za moralni podporu a za to, ze nam z te proklate cesty potom sundali material.
Ad male lezecky: jsem spokojeny, boty si zvykly, noha si zvykla, je to dobre. Nemuzu si stezovat. (Priste si mozna koupim boty jeste o pul cisla mensi )
Vysočina - Jak psala Jani, dopo pršelo, odpoledne jsme s Hoem, Zuzou, Hugem a Martinem lezli na Drátníku... Počasí bylo krásné, skály uschly a napráskali jsme pár pětek. Bylo to fajn, ale bylo to krátké, jen malá satisfakce za deštivý víkend.
Na dlouhej vejkend bych taky vyrazil na jakékoliv písky i s Želvičkou. Sasko/skalák?
Uplne strizlivej skocit pres vatru a takhle dopadnout :-o
na dlouhej víkend bych posandštajnil v saxonii.
na dlouhej víkend bych posandštajnil v saxonii.
->Zahrada: Tady si někdo hraje na Komára.
jé, já jdu taky na Majháles, tak se tam mozna potkame
A ja se budu vyskytovat v posteli, neb jsem skocil na carodejnice pres vatru a mam nohu v gipsu aspon mesic si zase nezalezu:(
My jsme mezi přeháňkami jeden den vylezli něco v údolí Vrchlice a druhý den na Pašince u Kolína.
...a nebo prijedte do Edenu na Majales, tam se budu vyskytovat ja ))
Dnes okolo pate se budeme s Barou vyskytovat na skalach v Rezi. Prijedte, azuro prasan.
Nálezy dentistovy z Vysočiny: fialový zubní kartáček OralB, zubní pasta Signal family a červený kartáček Jordan ve žlutém pouzdru. Zájemci se hlašte u mě.
My, kteří jsme statečně vyčkali pondělního-avšak opět deštivého(( rána, jsme se rozdělili na dvě skupiny-jedna vyrazila na Drátník (jaké to vlastně nakonec bylo?) a Kubas, Nika, Alešák a já jsme vyrazili domů. Když na nás sluníčko vykouklo ještě před Novým Městem n.M.(!!!), neodolali jsme a zajeli jsme obhlédnout Pasecké skály. Pro nedostatek suchých a lezitelných cest jsme jen velice lehce zabouldrovali. Po cestě jsme tak alespoň (v azúru
zdolali zříceninu hradu Orlík u Humpolce, kde jsme také objevili velice lákavou a dobře odjištěnou diretissimu na hradní věž
))
A ti, kteří utekli včera na vlak, si dneska slušně zalezli v Poříčí... víkend hodnotíme jako azúro prašan rovněž. Včera prašan na Vysočině, dnes azúro v Posázaví.
Tak jak jste dopadli na Vysocine? Marie se nakonec po zcela nerozhodnem vikendu v pulce cesty do Prahy rozhodla odjet Kamyk, protoze od Jihalvy bylo v zasade azuro prasan a dneska bylo totalni azuro prasan!!!!! ))
Zobrazeny příspěvky 12304 až 12323 z 43358. Vložit nový příspěvek