Si nemuseli najímat herce, stačilo zajít s kamerou na Smíchof
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 32005 až 32024 z 43356. Vložit nový příspěvek
Ta poslední část je nejpoučnější
Hlavne ma druhy historicky nejlepsi lezecky vohoz, lepsi umi jen Blud :-P http://www.horyinfo.cz/image/gallery_clanky_cesty/20110809215441_gosaukamm/20110809215442__MG_9327.jpg
Ahoj, ja bych moc rada. Kdy to planujes? A kde?
A jaká je kapacita zájezdu?
A datum je pořád "leden"? Nebo jsem ho přehlédla?
Tez se mohu zucastnit, co by doprovod
Zdar, přidal jsem tam ješte biwak, dle vyjádření Krnap, mimo I. zonu NP je dovolené nouzově biwakovat.
Aha Tak ja to tak trochu brala jako vtip, priznam se
Tak to s vama nekdy mozna (ne)vyrazim i po praci.
Nejedná se o nějakou masivní akci. Myslel jsem, že bych při trénování vzal sebou někoho na lano do žlabu. Míša se také hlásila, tak si Vás poznamenám a ozveme se. Kdy a kde nevím, až budou dobré podmínky.
Diky. Chystam se do zimnich hor (snad) a jelikoz je to poprve, budu rada, kdyz si to zkusim i nekde predtim.
Já bych taky...
Tak to já zas nemusím všechno. Ale o víkendu za světla denice (alespoň někde za mraky) s váma taky hopnu do stopy.
To si asi nebudu moct postavit iglú a sněhuláka před vchod, co?
Nekdo na last minut dneska na Smichoff, kdyz tam maj tu 35% slevu v obchode?
Ten kluk je fakt perfektni! Takovyho bych brala
Myslíš Bluda?
Já bych se přidala, jen jsem začátečník až mírně pokrocila
Ahoj, hledám odvážlivce, kterým by se chtělo vydat se na první běžkařskou výpravu do Jizerek tuhle neděli. pokud to počasí dovolí a nebude už tolik foukat, projela bych alespoň základní okruh ke Kiosku na Cihadla auto mám. Tak co, gobo, Hrbe, Alco..?
Hm, během mého zapisování na Mamánkovu akci ledy, se mi jí podařilo smazat potom co jsem zmáčkl tlačítko uložit. Takže pardon, ale vrátit to nejde.
Zobrazeny příspěvky 32005 až 32024 z 43356. Vložit nový příspěvek