No, ze bych si ve ctvrtek privstala do prace a take stihla nejake to lezeni?
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 9462 až 9481 z 43358. Vložit nový příspěvek
No nic, zmatkuju asi zbytečně. Zdá se, že si ten zítřek nebudu moct přehodit. Takže klidně nechte Holas a na mě se neohlížejte. Kdybych přece jen mohl, dorazím na Holas za vámi. A nadále platí výzva - co někam vyrazit zalézt ve čtvrtek?
Ach jo, musim si postesknout, kdyz vas tu tak slysim No, nic bude aspon ve ctvrtek kvetak, ze by se konecne pridala?
Karlštejnské plotny?
Kašpaři jsou momentálně v počtu 1 - Nika tenhle týden vytížená prací, bohužel. Já mám na zítřejší odpoledne něco domluvenýho. Kdybychom se ale dohodli na něčem, kde jsem tenhle týden nebyl, zkusil bych si to přehodit. A jestli se vám chce jet na Holas... Možná to přehodím tak jako tak, dali jsme v neděli jen pět cest, než začalo pršet...
jiná možnost je - Řež, Srbsko, Černolice....Poříčí je quack. taky bych posápal. cosi. autem (stejně jako asi i bidlo) disponujeme.
Teď čtu Kubasův příspěvek - to bysme, my Holasisti, neměli Kašpary vytěsňovat ze společnosti. Takže jiná možnost?
->Beruš: S takovejma borkyněma je těžký plánovat výlety na skály! Abysme se jednoho krásnýho dne nedoslechli něco podobnýho třeba o Labáku.
->Bidlo: No jo, tam se lezou sedmičky jen to hvízdá.
Žádnej problém. Holas, jo? Odahduju, že Deny bude moct bejt na Dejvický před pátou. Co vy? (Jedna 147-čka jedev v 52 a druhá v 04).
Hm, na Holasu jsme byli v neděli. Tak jestli půjdete zítra na Holas, my to oželíme. Ale možná bych někam vyrazil ve čtvrtek. Hlásí se někdo s autem, žebychom jeli na Poříčí? Nebo Šárka? Nebo někam jinam?
Potvrzuji, že v Poříčí jsme byli nedávno a Beruš tam lezla cesty do 7 místní klasifikace (Pavouk, Kráva uzená...) OS. Silná to žena, co?
Jsem klidně pro Holas.
V Porici jsme byli nedavno..., vsechno co stoji za to jsem prelezla Taky bych nekam jela.
No kdyby bylo auto tak preferuji Porici. Na Holas muzu jet kdykoliv sockou.
-> Gobo, Bidlo: Prima. Posledně se mluvilo o Holasu a je pravda, že jsem tam nebyl ani nepamatuju. Tak tam? A nebo do Poříčí (ale tam je nezbytný auto).
Já bych prosím taky někam vyrazil. Pionýre, můžeš se začít rozmejšlet, v kterejch limonádách to roztočíš!
Pio: ja bych nekam vyrazil.
Plánujete na zítřejší odpoledne někdo nějaké lezení? Už má být pěkně.
Kdo že zase zkrachoval? Co je to za poplašné zprávy? To až se domáknou tvoji ctitelé z internetu to si zase počtem.
Ps:Sorry, ten předchozí příspěvěk mi nějak uletěl.
Kdo, že zase zkrachoval? To až se domáknou tvý internetový ctitelé to si zase počtem.
Zkrachovalá asijská motorkářka nemá co mluvit do evropských záležitostí...
Ooo, Sestrucho, za obe dekuji No, jo, ja bych to neprehanela, ale voni me nuti
A mate tam teplo? Tady desne leje a je hnusne
Zobrazeny příspěvky 9462 až 9481 z 43358. Vložit nový příspěvek