Nemá někdo prosím na půjčení celotělák? Tak na pět měsíců?
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 34885 až 34904 z 43356. Vložit nový příspěvek
Ahoj
Někdo na stěnu, přibližně od 18h (zvládám asi i o chvíli dřív)? Mamut, smíchoff, free solo (chodov)? Lano mám.
Um, pro upřesnění - myšleno dnes (úterý).
Abych nezakladal nove vlakno se stejnym tematem - mam obdobnou poptavku po nekom na druhy konec lana.
Najde se nekdo zkuseny, kdo bude ochotny se o sve znalosti podelit s novackem?
Michal
P.S.: Mam kratke lano a smycek pomalu...
Ahoj Michale,
já tě rád přiberu a zasypu metodickejma moudrama. Přijíždím v pátek večer, teda ještě nevím s kým a jak, kdybys věděl o volném místě v autě ve kterém taky pojedeš, dej vědět. Piš mi spíš na mail na fb a diskusi tolik nechodím. Lano vezmu.
Zdar!
David
Pořád hledám. Ideálně po práci, tj. po 16h.
Ahoj Davide,
dekuju - budu se tesit! Pokud jde o odvoz - muj vozataj hlasi, ze jsme uz preplneni.
Okolo 18:30. Šel by někdo?
povolil jsem editaci článku, tak se tam můžete inzerovat
Tak už nehledám.
Byli jste teď nedávno někdo na Gutovce? Jak to tam vypadá? Staraj se o to, vyměňujou oklouzaný chyty, utahujou nejty, jsou tam nový cesty?
Dejv (nebo někdo informovaný): Bude v Tisé pivo nebo se máme zasobit?
off zítra po práci (cca od 18h)?
Už nehledám.
Jo, to by mě taky zajímalo. Dala bych si. Ještě ve mě dřímá příjemná vzpomínka na Krakonoše na Hrubici.
Přijdete?
Radim nabízí dvě místa v autě, popř dvě hledá: tel. 775693097
Suzi, umíš řídit? Dobře?
Deny, neumím... Prakticky vůbec.
Asi by se měla udělat nová anketa...http://www.humanita.n.cz/enquiry_detail.php?idenq=1 (Mimochodem tahle byla historicky úplně první a počtem hlasujících ji pak už asi žádná nepřekonala .)
Zobrazeny příspěvky 34885 až 34904 z 43356. Vložit nový příspěvek