Budu ve Fakultní nemocnici na Karláku, stomatologická klinika, 1. patro, oddělení B. Buď pooperační pokoj, nebo pokoj číslo 2. Nevím, do kdy tam budu. Asi určitě do konce týdne, pak se uvidí. Doktoři se nevyjádřili. Návštěvní hodiny nejsou, dá se chodit odpoledne. Ve středu to ještě asi na návštěvy nebude, ten den nejspíš prospím.
Každou návštěvu rád uvidím a ještě jednou díky za slova podpory...
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 4050 až 4069 z 43358. Vložit nový příspěvek
Upozorňuji na novou nabídku Katedry TV FF UK - zájezd na Korsiku. Podrobnější informace najdete v "kalendáři" (19.-30.9.2004). Ještě větší podrobnosti zašle e-mailem zájemcům Pavel Jaroš nebo Michal Brezík (Beránek).
Prset nebude!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to sice na spadnutí, ale zatím neprší. Takže do Řeže jedu.
Wlasto, drzim palce!
črevo není Lukáši..a už jsem srostla, takže zas bohužel hákuju. Lano jsme urgovali....tak se to snad hne
Vlasto, taky moc preju, at se jim to povede a kdeze to tam teda budes a kdyze te navstivit?
Autama. Ale ne Pojídačovým, ten měl být v Šárce.
sestrucho, co črevo? a co moje vytoužené lano, už putuje potrubní poštou od mamuta?
Tak do Řeže nepřijdu, blbě bych to stíhal, sorry. Wlasto, taky držím pěsti.
Vlastíku, držím palce .... i když, dneska už nejsou pohledný hezouni v kurzu a naopak každá jizva dodá na přitažlivosti. Nechceš si to ještě rozmyslet??? A kde že to budeš pobývat? Ono se to v té záplavě příspěvků trochu ztratilo---
no néééé, tak to je poprvé, co jste to všichni vzdali a líný Kubrt byl někde lézt ...že by se u něj blýskalo na lepší časy???
Kubo, cim jste se sjeli na Smichove? Jeste ze jsem tvrdnul v Divoke Sarce!
Tok. Potrefena husa se ozve, co?
Ráno lilo jako z konve, tak jsem se sjeli na Smíchově, potom jeli domů, a večer se sešli na plážovém volejbale.
Dneska mě zase pustili na propustku domů. Znovu nastupuju ve středu ráno, to už půjde do tuhého...
Jaké bylo lezení? My jsme Susky vynechali...
.. včetně lože?
Koukám, je to sousedka
Kamaradka(25) shani nekoho na spolubydleni do zari. Jedna se o rekonstruovany byt 1+1 ve Vrsovicich(=par minut na karlak, namesti miru atd). Najemne na jednoho 2000Kc/mesic. Bohuzel oba pokoje jsou pruchozi, takze se jedna sdileni vsech prostor.
Připomínám, že na neděli 28.3. je vyhlášen odd. závod v orientačním běhu (viz "kalendář"). Pokud se chcete někdo zúčastnit, dejte to, prosím, co nejdřív vědět mně nebo Beránkovi. Jde o to, že bychom potřebovali znát množství závodníků kvůli počtu map, cenám, atd.
Zobrazeny příspěvky 4050 až 4069 z 43358. Vložit nový příspěvek