Hola, o velikonocíxh plánujeme s Gobem Alpy/Tatry. Nějaké lehčí lezení firnů/mixů. Low cost... kdo se přidá?
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 36765 až 36784 z 43356. Vložit nový příspěvek
Ahoj
Hledám k sobě někoho na pátek pozdější odpoledne (odhad tak 16h, ale zatím nevím úplně přesně). Chtělo by se někomu protáhnout po týdnu v práci?
Hejhola,
někdo na skály ve čtvrtek?
Já si říkal, jaké nadstandardní služby půjčovna nabízí a kdo že vlastně pojede autem a poveze všechna ta lana
Každopádně, ve čtvrtek se neobjevím, nabízím ale, že mám luxusní dvojčatopůlky a rád k sobě přiberu někoho do dvojice. A říkám si, až se povede úspěšně zachránit všechny simulanty, tak že by v závislosti na počasí šlo ještě i něco vylézt.
Tak to bylo myšleno. Že by se dvojky domluvili na čtvrtečním nácviku a, pokud budou chtít, půjčí si na víkend oddílové lano. Kdo nabude ve čtvrtek, zařídí se sám.
Tak lano by ste meli mit 1dno do dvojce. Jako normalne pri lezeni. Stejne jako ostatni vercajk. S zadnymi oddilovymi lany se tam nikdo tahat nebude. Tedy pokud si ho nevypujcis a nedoneses.
Lana navrhuju domluvit ve čtvrtek (a vzít ta oddílová). Ostatní matroš jen vypsán à člověk v podrobnostech k akci.
K tématu -- bude se nějak hromadně řešit, kdo bere jaký materiál, nebo budeme riskovat, že se 10 lidí potáhne s 30 lany, ale nedorazí vůbec žádné expresky (ne, že by to nedělalo celou záchranářskou akci zajímavější)? Nebo je to "vezměte všichni všechno, co máte"?
Já můžu kromě friendů vzít asi všechno (ale jdu jen v neděli).
Nejaky simulant na nedeli? Kubo?
Nezapomente na lanove techniky v telocvicne http://www.humanita.n.cz/calendar_detail.php?idcal=806
a zachranarsky vikend
http://www.humanita.n.cz/calendar_detail.php?idcal=786
...dorazím na 19h.
Nekdo na skialpy. Ct,pa,so,ne. Ma byt pekne. Zatim jedu ja a Bidlo. Nejspise Nueremberger huette.
Už nehledám.
Tynska/Sit/BW/BB/ - cas lze take prizpusobit.
Kdo se prida?
ahoj
me by se to hodilo tak od 18h. vyhovovalo by?
Nekdo dneska (nedele) vecer na stenu?
My s Honzakem budeme v přesně určenou hodinu sedět ve vlaku směr Bořeň, takže se budeme asocializovat, zato si užívat výhledy na předjarní severočeskou přírodu z bořeňských spár
od nejaky blize neurceny dopoledni hodiny budem s Pilem na bw, pokud byste nakonec nejeli na skaly a chteli se socializovat aspon na preklizce
Sháňka po spolulezci na Smíchoff buď po obědě, nebo pak od 17:30 dál...
Zobrazeny příspěvky 36765 až 36784 z 43356. Vložit nový příspěvek