Humanita Diskuse

Starší zprávy nahoře. Nové nahoru

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100

Zobrazeny příspěvky 38185 až 38204 z 43356. Vložit nový příspěvek

Reagovat
Smochoof

Upozornění - přestavují off, vstup je asi o 30 metrů blíže k bráně, do šaten se jde přes halu, původní vstup je oplachtován a provádí se v něm stavební činnost - rámus, bordel... Ale prý tam budou mít novou velkou bouldrovku... Bar je nově pod balkónem.

Reagovat
Tatry?

Radime, jak jste dopadli v Tatrách?

Reagovat
D-OB v Prokopském údolí

Pro všechny bludiče a bludičky. http://tinyurl.com/zoqwuub

Reagovat
Re: Tatry? Odpověď pro: Kuba - Tatry? (Čt, 22. září 2016 11:49)

Ještě jsme nedopadli, jedeme dnes... Počasí bude, zdá-se, super, takže dám vědět, o nové zážitky a historky jistě nebude nouze.

Reagovat
Stěna

Ahoj, někdo zítra kolem 18:00 na stěnu?

Reagovat
RRe: Tatry? Odpověď pro: Radim děrolezec - Re: Tatry? (Čt, 22. září 2016 12:18)

Aha, já myslel, že už jste tam byli

Reagovat
Re: Stěna Odpověď pro: Šestka - Stěna (Čt, 22. září 2016 20:33)

Už nehledám

Reagovat

Nekdo na rodinkareni? Sobota, nedele nebo oba dny. Nejlepe suchy pisek.

Reagovat
Krobián

Tak jsem provedla rezervaci u Korbiána a po loňském váhání majitelky jsem letos neváhala už předem upozornit, že my jsme ten slušnej oddíl! Odpověděla, že ví, jen se prý na začátku špatně rozlišujeme od těch druhých horolezců.

Reagovat
Neděle spolulezec

někdo s autem na písek? Nebo můžu odvézt na Vltavskou žulu či Klobouček (z Dobříše)

Reagovat
Re: Neděle spolulezec Odpověď pro: Michal K. - Neděle spolulezec (Pá, 23. září 2016 13:12)

...a nebo je možno se přidat do auta do Labáku

Reagovat
Re: Smochoof Odpověď pro: Radim děrolezec - Smochoof (Čt, 22. září 2016 9:50)

Smichoff je ted vubec celej na ... No vy vite na co. Minimalne pokud nelezete 7/7+ a vic. Cela stena naproti puvodnimu baru ma prumerne stari cest tak 1 rok, leva je na tom o neco lip, vpravo je to od 8 vejs a nad barem tak nejak od 7+.

Co je ale jste horsi, tak kvalita cest. Je sice fajn, ze Honza Zbranek umi postavit cestu za 11 na MS, ale to je mi k prdu. Exemplarnim prikladem muze byt nova modra 6 na piliri u ploten vlevo. Po madlch, tak za 4+ k posledni presce, pak zmizej chyty, krok za 6+, TOP.

Staci porovnat s cestama od Viktora, kde se clovek treba odsedne, a vymysli pro nej tezky krok/sekvenci, ktery pak v pohode provede. Tady bud clovek a] neudrzi chyt, b] abych dosahl do dalsiho chytu, tak musim nabusit nohy tak vysoko, ze se neudrzim v aktualnim chytu. Tady je to proste vzdycky primocary, buda ano, nebo ne.

Gradace je pro autora cest asi taky cizi slovo.

Takze je fajn, ze se po shitozni stene, muzeme tesit i na shitozni boudroffku.

To jen takovy patecni rant.

Reagovat
RRe: Smochoof Odpověď pro: Geo - Re: Smochoof (Pá, 23. září 2016 15:38)

Gea:
a) štve, že neleze 7 a víc
b) štve všechno, protože ještě dneska neměl pivo
c) platí Rak

Reagovat
RRe: Smochoof Odpověď pro: Zuzka - RRe: Smochoof (Pá, 23. září 2016 18:19)

Jelikož nejsou vzájemně v rozporu, platí podle mě a), b) i c)

Reagovat
RRe: Smochoof Odpověď pro: Luk - RRe: Smochoof (Pá, 23. září 2016 18:46)

On to totiž určitě nepsal Geo. Ten by neudělal tečky...

Reagovat
RRe: Smochoof Odpověď pro: Suzi - RRe: Smochoof (Pá, 23. září 2016 19:10)

Osobně si myslim, že je to celý hoax. Nelezu 7 ani 7+ ani ty další čísla a na Smíchově si pěkně zalezu. Cesty se tam mění takovou rychlostí, že člověk leze furt něco novýho. Jestli tam konkrétní cesty zůstávají je to kvůli velkému množství cest. Jestli se někomu nelíbí Zbrankovi cesty, prostě je neleze. Já na Big Wallu zase vynechávám Vildovy. Meditovat o tom, že obtížnost cest je subjektivní kritérium, je ztráta času, protože tak to prostě je, a není k tomu co dodat. Já se na bouldrovku těším a Geo určitě taky

Reagovat
RRe: Smochoof Odpověď pro: Luk - RRe: Smochoof (Pá, 23. září 2016 18:46)

Dal jsem si pivo. B to teda nebude.

Reagovat
RRe: Smochoof Odpověď pro: LuSKA - RRe: Smochoof (Pá, 23. září 2016 19:29)

Já souhlasím s Geem v jednom bodě. Na přechodnou doby, kdy na smíchoffce skončil Raul jako hlavní stavěč, šla obtížnost cest razantně nahoru. Teď, kdy štafetu mistra stavěče převzal Honza Zbranek jde obtížnost zase do "Raulovy přátelské stupnice" a možná ještě níž. No jen si to vemte. Člověk celý večer nenaleze do ničeho lehčího než 7+ a stejně se ani nezapotí. Zatímco na Big-Wallu nejsem schopnej vybušit ani osmičku. Tak je to takové matoucí, že vlastně nevíš, na čem jsi a do čeho se pak venku pouštět.

Reagovat
RRe: Smochoof Odpověď pro: Roman - RRe: Smochoof (Pá, 23. září 2016 19:41)

Kdo je to Honza Zbranek? A mně teda přijde off pořád srejnej, ve středu jsem tam lezl třeba zabovici, systém spar... a přišlo mi to adekvátní.

Reagovat
RRe: Smochoof Odpověď pro: Luk - RRe: Smochoof (So, 24. září 2016 0:12)

Ty vole, ta spara je tam od mejch maledejch let. Coz musi bejt tak alespon 13 let zpatky, kdyz jsem jsem jeste chodil na gympl. Jo to byly casy. Vstup za 40, a tak.

Zobrazeny příspěvky 38185 až 38204 z 43356. Vložit nový příspěvek

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100